Прясна салата с тайландски дресинг от фъстъчено масло и пиле Кацу

image

Необходими продукти:

Green To Go Бейби Микс Салата 120гр
Моркови 30гр
Червени чушки 30гр
Кашу 10гр
Кориандър 2гр
Мента 2гр
Босилек 2гр
Гладко фъстъчено масло 60гр
Соев сос 15гр
Сусамово олио 10гр
Сок от лайм 15гр
Мед 10гр
Джинджифил 10гр
Чесън 10гр
Вода 40мл
Сол 2гр
Пилешки гърди 140гр
Брашно 50гр
Яйца 50гр
Панко трохи 50гр
Слънчогледово олио 200мл
image
image

Процедура за Тайландския дресинг с фъстъчено масло:

Процедура за салатата:

Процедура за Пиле Кацу:

Гарнирайте: