Пролетна 'Фитнес' салата

image

За салатата:

Бейби спанак 100гр
Поширано яйце 1 бр
Майонеза 50гр
Дресинг 50гр
Мариновани зеленчуци 50гр
Печени орехи 30гр
Черен сусам 5гр

За майонеза с босилек и мента:

Мента 30гр
Босилек 30гр
Сол 2гр
Яйце 1 бр
Белтък 1 бр
Олио 200мл

За дресинга:

Зехтин 50гр
Сол 3гр
Мед 10гр
Пресен корен от джинджифил 10гр
Сух риган 3гр
Соев сос 10мл
Лимон (сок+кора) 1 бр
Портокал (сок+кора) 1 бр

За мариновани зеленчуци:

Морков 1 бр
Пащърнак 1 бр
Зехтин 20гр
Мед 5гр
Сол 1гр
Оцет 10мл

За Пошираното яйце:

Оцет 10мл
Сол 5гр
Вода 400мл
Яйце 1 бр
image
image

Процедура за майонезата с босилек и мента:

Процедура за дресинга:

Процедура за маринованите зеленчуци:

Процедура за Пошираното яйце: